Konferansjer i mówca

Jestem praktykiem wystąpień publicznych. Od zawsze pasjonowało mnie pojawianie się na scenie i zawsze w tym zakresie wykazywałem nieuzasadnioną pewność siebie, co czasem prowadziło mnie do niebywałych sukcesów, a czasem do spektakularnych porażek. Dziś podchodzę do bycia na scenie z pokorą i respektem.

 

Moje najważniejsze doświadczenia: 

Toastmasters

Dzięki spędzeniu prawie 8 lat w szeregach organizacji Toastmasters International jestem bardzo świadomym mówcą. Uczyłem się tam, nie tylko występować, ale też patrzeć krytycznym okiem zarówno na własne, jak i innych przemówienia. To nauczyło mnie analizy. Potrafię wskazać , które obszary są wyjątkowo silnymi stronami mówcy, a w których ma coś do poprawy.

 

Toastmasters dało mi też szansę rywalizacji w konkursach. Wygrałem wiele z nich. Dwukrotnie miałem okazję występować na poziomie ogólnopolskim (trzeci etap) i raz na poziomie europejskim (czwarty etap – 2014) 

Radio

Dzięki prawie dwuletniemu doświadczeniu w prowadzeniu audycji radiowej (Radio Freee) mam płynność i fantazję wypowiedzi. Radio nauczyło mnie intonacji oraz efektywnej pracy głosem. 

 

Koncerty

Obok konferansjerki, muzyka to drugie źródło dające mi bieżący kontakt ze sceną. 

Konferansjerka

Ona daje mi bieżący kontakt ze sceną. Podczas niej obserwuję, uczę się, jest sprawdzeniem się w boju, w każdym okolicznościach, w sytuacjach, które scenariusz przewidział i te, które zdarzyły się na skutek nieprawdopodobnego zbiegu okoliczności. Więcej info o moim doświadczeniu – poniżej

 

Inne ważne doświadczenia

TEDx – podczas przyotowań do dwóch imprez z cyklu TEDxCzwartekHill miałem przyjemność pełnić funkcję mentora mówcy. To doświadczenie ugruntowało moje przekonanie, że mogę z powodzeniem pomóc dowolnej osobie przygotować wystąpienie z mocą i wartością dla widza. 

FuckUp Nights – na początku 2020 roku miałem okazję wystąpić na FuckUp Nights w Lublinie. Zastąpiłem innego mówcę, który był chory, więc na przygotowanie miałem 4 godziny. Efekty można zobaczyć tutaj. 

 

Konferansjer

Na scenie w roli konferansjera po raz pierwszy pojawiłem się w 2012 roku. Od tamtej pory poprowadziłem ponad 150 imprez. Były to:

– koncerty

– konferencje

– imprezy sportowe

– pikniki rodzinne

– strefy konkursów

– oficjalne gale

– eventy promocyjne

Klienci cenią mnie przede wszystkim za umiejętność szybkiego reagowania na nieprzewidziane wydarzenia i wybrnięcia z każdej sytuacji z humorem oraz charyzmę. Jako organizator eventów, wiem też 

Prowadziłem m.in.

– Juwenalia / Kulturalia / Feliniada (2016-19)

– mecze Tauron Basket Ligi Kobiet (2015/16)

– konferencję inDigital Marketing (2017)

– konferencję MakeUp Business (2017)

– konferencję TEDxCzwartekHill (2014)

– konferencję “Liczy się sprzedaż” z udziałem Josha Altmana (2017)

– strefę kibica podczas Grand Prix na Żużlu w Warszawie (2016)

– strefy konkursów podczas Biesiad Kasztelańskich (2015-2018)

– galę finałową Lubelska Miss Studentek 2016

– imprezy promocyjne dla marek: Stokrotka, Decathlon, Biedronka, Jula

W czym mogę pomóc? 

– poprowadzenie eventu  SPRAWDŹ KALENDARZ

– konsultacje zakresie wystąpień publicznych  WIĘCEJ INFO

– indywidualne szkolenie konferansjerskie  WIĘCEJ INFO

– wystąpienie sprzedażowe/produktowe promujące Twój produkt/usługę SKONTAKTUJ SIĘ 

– szkolenie z wystąpień publicznych  indywidualne lub grupowe 

SKONTAKTUJ SIĘ